Static Label (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Language
nl: Taal

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Key
nl: Sleutel

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: language
nl: taal

en: Asc
nl: Oplopend

en: Original language
nl: Oorspronkelijke taal

en: Welcome!
nl: Welkom!

en: Key name
nl: Sleutelnaam
