Static Label (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Language
pl: Język

en: Reset
pl: Resetuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Key
pl: Klucz

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: language
pl: język

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Original language
pl: Język oryginalny

en: Welcome!
pl: Witaj!
