Static Label (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Language
pt: Idioma

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Default
pt: Por defeito

en: Created
pt: Criado

en: Page
pt: Página

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Key
pt: Chave

en: Changed
pt: Alterado

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: language
pt: idioma

en: Original language
pt: Idioma original

en: Welcome!
pt: Bem-vindo!
