Static Label (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Language
ro: Limba

en: Reset
ro: Resetează

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Key
ro: Cheie

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: language
ro: limba

en: Asc
ro: Ascendent

en: Original language
ro: Limba originală

en: Welcome!
ro: Bun venit!
