Static Label (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Language
sk: Jazyk

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Key
sk: Kľúč

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: language
sk: jazyk

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Welcome!
sk: Vitajte!
