Static Label (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Language
sl: Jezik

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Key
sl: Ključ

en: language
sl: jezik
