Static Label (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Language
sq: Gjuha

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: language
sq: gjuha
