Static Label (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Language
sv: Språk

en: Reset
sv: Återställ

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Key
sv: Nyckel

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: language
sv: språk

en: Asc
sv: Stigande

en: Original language
sv: Ursprungsspråk

en: Welcome!
sv: Välkommen!
