Static Label (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Key
ta: சாவி

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: language
ta: மொழி
