Static Label (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Key
th: คีย์

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: language
th: ภาษา

en: Original language
th: ภาษาต้นฉบับ
