Static Label (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Language
tr: Dil

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Key
tr: Anahtar

en: Changed
tr: Değişti

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: language
tr: dil

en: Asc
tr: Artan

en: Original language
tr: Özgün dil

en: Welcome!
tr: Hoş geldiniz!
