Static Label (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Language
uk: Мова

en: Reset
uk: Скинути

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Key
uk: Ключ

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: language
uk: мова

en: Asc
uk: Зрост

en: Original language
uk: Мова оригіналу

en: Welcome!
uk: Вітаємо!
