Static Label (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Language
ur: زبان

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
