Static Label (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Language
ar: اللغة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Key
ar: المفتاح

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: language
ar: اللغة

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Original language
ar: اللغة الأصلية
