Static Label (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Language
be: Мова

en: Reset
be: Скінуць

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Key
be: Ключ

en: Apply
be: Ужыць

en: language
be: мова
