Static Label (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Language
bs: Jezik

en: Label
bs: Oznaka

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: language
bs: jezik
