Static Label (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Language
cs: Jazyk

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Key
cs: Klíč

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: language
cs: jazyk

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Original language
cs: Původní jazyk
