Static Label (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Language
de: Sprache

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: Created
de: Erstellt

en: Page
de: Seite

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Key
de: Schlüssel

en: Changed
de: Geändert

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: language
de: Sprache

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Original language
de: Originalsprache

en: Welcome!
de: Herzlich willkommen!

en: Key name
de: Schlüsselname

en: Language code.
de: Sprachcode.
