Static Label (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Language
es: Idioma

en: Reset
es: Restablecer

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Created
es: Creado

en: Page
es: Página

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Key
es: Clave

en: Changed
es: Modificado

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: language
es: idioma

en: Original language
es: Lenguaje original

en: Welcome!
es: ¡Bienvenidos!
