Static Label (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: Reset
et: Tühista

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Key
et: Võti

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: language
et: keel

en: Asc
et: Kasvav

en: Original language
et: Algne keel
