Static Label (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Reset
fi: Palauta

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Key
fi: Avain

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: language
fi: kieli

en: Original language
fi: Alkuperäinen kieli
