Static Label (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Language
fr: Langue

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Sort by
fr: Trier par

en: Key
fr: Clef

en: Changed
fr: Modifié

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: language
fr: langue

en: Original language
fr: Langue initiale

en: Welcome!
fr: Bienvenue !
