Static Label (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Key
gu: ચાવી

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
