Static Label (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Language
he: שפה

en: Reset
he: איתחול

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Key
he: מפתח

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: language
he: שפה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Welcome!
he: ברוכים הבאים
