Static Label (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Language
hi: भाषा

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Changed
hi: बदल गया

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: language
hi: भाषा
