Static Label (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: language
hy: լեզու
