Static Label (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Language
id: Bahasa

en: Default
id: Bawaan

en: Created
id: Dibuat

en: Page
id: Halaman

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Key
id: Kunci

en: Changed
id: Berubah

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: language
id: bahasa

en: Asc
id: Urutan turun

en: Original language
id: Bahasa asli

en: Welcome!
id: Selamat datang!
