Static Label (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: Reset
is: Endursetja

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Headless
is: Hauslaus
