Static Label (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Language
km: ភាសា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Key
km: សំខាន់

en: language
km: ភាសា​
