Static Label (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: language
mn: хэл
