Static Label (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Language
mr: भाषा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: language
mr: भाषा
