Static Label (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Language
ms: Bahasa

en: Reset
ms: Set semula

en: Default
ms: Lalai

en: Created
ms: Diciptakan

en: Page
ms: Halaman

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Key
ms: Kunci

en: Apply
ms: Pohon

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: language
ms: bahasa

en: Asc
ms: Menaik
