Static Label (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Language
nn: Språk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
