Static Label (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: Key
oc: Clau

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: language
oc: lenga
