Static Label (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Reset
os: Раздæрау

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
