Static Label (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Key
ps: کيلی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
