Static Label (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Language
ru: Язык

en: Reset
ru: Сбросить

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Key
ru: Ключ

en: Changed
ru: Изменение

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: language
ru: язык

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Original language
ru: Язык оригинала

en: Welcome!
ru: Добро пожаловать!
