Static Label (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Language
sr: Језик

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
