Static Label (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Language
te: భాష

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: language
te: భాష
