Static Label (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: language
ug: تىل
