Static Label (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Key
vi: Khóa

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: language
vi: ngôn ngữ

en: Asc
vi: Tăng dần
