Static Node Generator (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Size
dz: ཚད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Performance
dz: ལཱ་ཤུལ་
