Static Node Generator (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக

en: Filter
ta: வடிகட்டி
