Static Node Generator (1.0.0-beta10) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Homepage
el: Ιστοσελίδα

en: Size
el: Μέγεθος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Performance
el: Απόδοση

en: No items selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο.

en: Source
el: Πηγή

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: With selection
el: Επιλογές ενημέρωσης
