Static Node Generator (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: File
lv: Fails

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Filter
lv: Filtrēt

en: N/A
lv: N/P

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: - Any -
lv: - Jebkurš -
