Static Node Generator (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: File
mr: फाईल

en: Size
mr: आकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: Node type
mr: धाग्याचा प्रकार

en: Filter
mr: गाळणी

en: - Any -
mr: - काहीही -
