Static Node Generator (1.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: File
os: Файл

en: Size
os: Ас

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: View
os: Фенд
