Static Node Generator (1.0.0-beta3) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: File
af: Lêer

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Unknown
af: Onbekend

en: Filter
af: Filtreer

en: Performance
af: Werkverrigting
