Static Node Generator (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: File
eu: Fitxategi

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Performance
eu: Errendimendua

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: - Any -
eu: -Edozein-
