Static Node Generator (1.0.0-beta3) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Size
hy: Չափ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: N/A
hy: Տվյալ չկա
